Genel

Elektronik Sigara unutuldu mu?

By 27 Mayıs 2021No Comments

Elektronik sigara unutuldu mu? Tabiiki unutulmadı. Ama her gecen gün kullanıcıları azalmaktadır. Bunun için yeni nesil iqos ve juul tarzı sigaralar piyasada tek hakim. Eski nesilde doldurma haneli salt likit li sigaralar artık gelmiyor.

Tüketiciler sigarasını bulsa, likit problemiyle karşılaşıyor. Elektronik sigara unutuldu mu? Aslında tüketici açısından modlu ve haneli sigaraları kullanmak daha kolay. Uzun süre duman çekebiliyorsun. istediğinde nargile zevkini de yaşıyorsun.

Tedarikçiler artık modlu ve likitli sigara getirmiyor. Hepsinin tek gayesi heets ve juul pod getirmek. Kar marjı ve sürümü cok hızlıdır. Kaba ve aşırı pilli değildir. Hatta çok da hafiftir.

Ancak genede Uwell caliborn g pod inanılmaz bir cihazdır. www.buhartech.com Dünyada encok satılan salt likitli pod cihazıdır. Kesinlikle etkileyici ve doyurucudur. Hem sigara hemde nargile tadını hissedersiniz. Zaman gectikçe eskiye dönüş hızlanmıştır. Yakında insanlar eski sigaralara dönüş yapacaktır.

Bugün piyada cok satılan dumansız ve külsüz sigaralar dan da bıkılacaktır. Bu bir süreçtir. Herseyin zamanı vardır. O zaman mutlaka gelecektir. Çünkü son dönem sigaralarında duman problemi vardir. Yeterince duman çıkmaz. Bu sorun önemli bir durumdur. Kullanıcı duman üfleme alışkanlığını sürdürmek istiyor.

Bir Cevap Yazın

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com

%d blogcu bunu beğendi: